niedziela, 2 października 2016

Przepraszam...

Nie ma mnie, wiem. Sporo rzeczy się na to złożyło, zaczynając od mojego lenistwa, ale czarę przepełniło zalanie laptopa. Rozdział mam w połowie napisany, liczę, że jakoś do końca października go skończę, ale z obecnym stanem mojej klawiatury może być ciężko. Nie porzucam bloga! Nie zapomniałam! Po prostu potrzebuję czasu. I dużo cierpliwości.

8 komentarzy:

 1. Wobec tego czekamy :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można liczyć na rozdział w najbliższym czasie?
  (to nie poganianie, li jedynie ciekawość ;)
  Weny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam się, że mam już rozdział prawie napisany. Problem w tym, że nie potrafię go skończyć, nie wiem dlaczego. Mam nadzieję, że dodam go jeszcze w tym miesiącu. Ale nic nie obiecuję.

   Usuń
 3. Jak tam proces twórczy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy blog został porzucony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och jej, dawno mnie tu nie było ;) Bardziej zaniedbany niż porzucony. Niestety, magisterka mocno wpływa na proces twórczy :/

   Usuń
 5. Witam!
  Na Twoim blogu od dawna nie pojawił się żaden post, a ostatnim jest ta notka. Jeśli blog jest zakończony czy zawieszony, prosimy o poinformowanie nas o tym w podstronie zmiany.
  Pozdrawiam,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie: czy szablon jest Twojego autorstwa? Jeśli tak, czy mogłabyś odezwać się do mnie na maila w sprawie kodów, jakie wykorzystałaś przy jego wykonaniu? Chciałabym wykonać sobie swój własny o podobnym układzie i podobnych efektach (spis rozdziałów, obrazek, lista stron), ale nie wiem jak się za to zabrać. Z góry dzięki za kontakt :) zorana@onet.eu

  OdpowiedzUsuń

Uprasza się gorąco, aby nie śmiecić. Śmieci są łatwopalne, a my mamy tu małe problemy z niekontrolowanymi pożarami.